شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 884

45,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع جنوب الأكاديمية – تشطيب كامل

    Masar Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شقه باقل سعر وافضل لوكيشن بالمشروع

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي 158م ارضي بجاردن 40م بسعر لقطة

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو لوكيشن مميز شقة 250 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بخصم ٤٠٪؜ شقة متشطبة موقع مميز بالجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 320م للبيع خلف الحديقة الدولية بمدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتين مفتوحين على بعض للبيع بسعر شقة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    في اميز موقع في الكمبوند شقة بحديقة متشطبة أقل سعر

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطه استلام فوري فى كمبوند تاج سيتي

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٢٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل سعر تقسيط 4 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٠٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:فرصه لشراء شقه بالمنطقه الاولي مدينه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بدر الدين العيني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقه 1غرفه بلوكيشن مميز واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأكبر حديقة استلام فوري بأقل سعر مع بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على الحديقة في أكويا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في Lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل بسعر لقطة فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٧٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في قلب مدينة نصر أمام وندر لاند بم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في ميفيدا بسعر مميز -200م

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع شامله الجراج باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من مدينتى شقة 176م واجهة بحرى تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3غرف متشطبه بالكامل واستلام قريب ع 10س .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركة استلام 4 شهور

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٨ جنيه/متر مربع