شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 892

45,585 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد التجمع استلام سنةمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس450م بإطلالةمميزة بأرض الجولف هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بمقدم 1,800,000 جاهزة ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    .بجوار سيتي سنتر الماظة مباشرة بادارة فنادق ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر للبيع في كمبوند جايد تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مجهزة للاقامة الذهبية علي النيل..

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ومجهزة بمكيفات استلام فوري للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينتي B6 جاردن خاص وايد جاردن كاش

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - إطلالة مفتوحة على المساحات الخضراء

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في كابيتال جاردنز - تشطيبات فاخرة

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أزاد التجمع الخامس تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5,9 و تكمله اقساط - افضل سعر - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام 10 شهور مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – المرحلة الخامسة | فيو مفتوح

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في التجمع الخامس استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ازاد التجمع الخامس استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون الدور الأول في صقر قريش

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب بالكامل - دور متكرر - للبيع في النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون الدور الأول في صقر قريش

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع