شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 885

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٥٧٬٦٣٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديده واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبيير شقة للبيع 156م بنص سعرها امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل تشطيب كامل بفيو مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٤٨٨٬٢٥٢ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز بمقدم 5% واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 130م بحديقة خاصة 90م بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى فيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه آرضى كورنر فى كومبوند SARAI تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةللبيع في التجمع الخامس الحي الأول -G Out Mall

    Realtors logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تقسيم دجلة الجديد للبيع في زهراء المعادي

    bnb logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل متشطبه بالفرش باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع باقل من سعر الشركه استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة في فيفث سكوير المراسم موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بجوار قصر البارون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع العروبة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٧٦٬٩٧٩ جنيه

    فرصة للاستثمار لشقة تشطيب كامل بأقساط حتى ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة فى قلب القاهره الجديده بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعراج العلوي في المجاورة السادسة

    bnb logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي الشطر الثامن

    bnb logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه غرفتين ارضي بجاردن 123م+40م

    Waystar Investment logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل متشطبة بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو57م استلام فوري فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ديستريكت 5 – ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه بكمبوند هاب تاون المستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٥٠ جنيه/متر مربع