شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 548

45,729 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم2.5% بالتقسيط علي اطول فتره سداد اوبن فيو

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ستون بارك بأفضل سعر

    متصدر

    clear scope logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند الجار كامل التشطيب بجورا جميع الخدمات

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندلس, 160م , دقائق من الجامعه الامريكية

    Smart Move logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204 م للبيع في ليك فيو ريزيدنس علي الليك

    متصدر

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن خصم للكاش50%+بالتقسيط تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 10% بالتقسيط حتي 8سنوات برايم فيو

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل في ديستركت 5 – فرصة بيع فوري

    متصدر

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 214 م 3 غرف استلام فوري-Swan Lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في اب تاون كايرو استلام فوري

    Wdeals for real estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م هاى سوبر لوكس ابن النفيس مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي علي الطوب الاحمر

    Prime Company logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن شقة مميزة جداً في IVY استلام فوري

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥١٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 35% خصم للكاش شقه استلام فوري

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية ابدأ حياة جديدة بمساحة أكبر وراحة أكتر

    متصدر

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك من رويال للتطوير العقاري

    New Avenue Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً وعيش الرفاهية في IVY– بتسهيلات ل5 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥١٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B12 دور رابع فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2.5% شقه استلام فوري برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بحري مميزه استلام متشطبه شاليا تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٤٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الان في بيت الوطن الحي الخامس

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م استلام فوري متشطبة للبيع في Swan Lake

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقه 2.5% مقدم استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز جدا للبيع في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للتملك شقة فاخرة بالقاهرة في مصر الجديدة

    Zone Properties . logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع