شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 550

45,729 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط عـ10سنين شقة دبل فيو امام فندقJW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع115م ع طريق السويس بجوار مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على أكبر لاندسكيب فى ماونت فيو التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مع حديقه للبيع في باتيو اورو في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي 130 بتقسيم دجله فيو مميز

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارض بحديقة موقع مميز جدًا في كمبوند بالم هليز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيو فلل غرفة بالم هيلز نيو كايرو

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكيفات بسعر وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع في سراي بحديقه كبيره في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في لوتس الشمالية شقة ارضي بحديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٥٤٬٣٨١ جنيه

    بيت بفيو مميز جدا واطلالة بانوراما في سراي MNHD

    Realm Properties logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٧٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة ارضي بحديقه بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل لوكيشن مميز في كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 3غرف مع حديقه خاصه للبيع في سوديك إيستاون

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف متشطبه سوبر لوكس ارضي بجاردن للبيع

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مميز بالفرش و التكييفات على لاندسكيب فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    الجازي مول, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بمساحة كبيرة وموقع وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م للبيع في B8 استلام شهور فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م للبيع في الرحاب فيو جاردن بالفرش والاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع أو الإيجار في Mivida Boulevard

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك متشطبه و مفروشة بالكامل فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٦٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كريسنت ووك فيو مميز على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع