شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 549

45,729 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بيت فخم جدا بفيو بانوراما علي لاند سكيب في سراي

    Realm Properties logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة مميزة للبيع في سوديك إيستاون التجمع الخامس

    Utopia logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم فىBUTTERFLY بالمستقبل بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Taj City – تشطيب كامل بسعر مغرى

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧١٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام 2027 بالتقسيط في تاج سيتي

    Realm Properties logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك المميز في تاج سيتس باطلالة مفتوحة

    Realm Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل داخل كمبوند جاردين هايتس بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر للبيع تشطيب كامل مع إمكانية التقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب موقع مميز بفيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم للبيع في كمبوند بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس بالقاهرة الجديدة

    Prime Company logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز في تاج سيتي باطلالة بانوراما علي لاندسكيب

    Realm Properties logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B11 – فيو جاردن – تشطيب فندقي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو باقل مقدم استلام فوري ع طريق السويس مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي كورنر تشطيب كامل بالأجهزة والمطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي 110 بتقسيم دجله فيو مميز

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3 غرف بتشطيب ultra modern فى مايان

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سوبر لوكس فى عمارات البنفسج

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٧٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة مع أقساط فيو مباشر على لاندسكيب و نافوره

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 900 الف + خصم للكاش54% بلتقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 20%مقدم بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع