شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 545

45,729 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه تشطيب راقي بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 210 متر استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٨٬٨٦٣ جنيه

    شقة من غرفتي نوم في كريسنت ووك | 165 متر مربع | أق

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بأفضل الأسعار بالم هيلز المستقبل

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جدا جاهزه للسكن 202 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٨٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل 3 نوم للبيع بفيو مميز جاهزه للسكن

    4C Real Estate logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شـقـه برايـم لوكـيـشـن + اسـتـلام فـوري + متشـطـبه

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى في ذا فيلدج متشطبه بالمطبخ و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك متشطبه بالتكيفات بمقدم1% بجاردن سيتي

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فخمه بكمبوند النخيل 250م التجمع الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة بالتكيفات في ذا ڤيو واتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة تاون هاوس للبيع بمقدم 5٪ فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب مع اقساط حتى 2030

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع+دابل فيو امام مدينتي,سراي-مقدم530K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل من سوديك و 0%مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقة 120متر مشطبه بالأجهزة و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب مع اقساط حتى 2030

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك من سوديك متشطبة بالكامل وقسط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف دور ثانى فى نيو ليك استلام فورى نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بأفضل الأسعار بالم هيلز المستقبل

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفتي نوم في كريسنت ووك | 165 متر مربع | أق

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٧٨٬٣٦١ جنيه

    شقة 3 غرف نوم كاملة التشطيب بمساحة 189 متر مربع أق

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات و بمقدم ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع