شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 544

45,729 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمدخل خاص في الاندلس التجمع الخامس 3 غرف

    متصدر

    The Map Investments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم - شقة ريسيل - بحديقة

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٨٤٬٥٤٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع ذا بروكس موقع مميز جدا امام ستون

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقة في كمبوند بالتجمع متشطب استلام فوري

    KMG Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك مع سعادة متشطبة بالمطبخ قسط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بموقع متميز تطل غلى البارون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع البارون, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بأقل من سعر السوق في haptown

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لقطه ( تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه ) Hyde park

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بأقل سعر في سوديك استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندس التجمع الخامس برايم لوكيشن 3 غرف

    The Map Investments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو مفتوح علي pool مباشرا في ديجويا 4

    متصدر

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن) بتشطيب high end فى جاردن سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م بسعر لقطه للبيع في التجمع السادس بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ذا بروكس امام ستون ريزيدنس بسعر مغري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع -بأقل مقدم - في ذا بروكس

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه تشطيب كامل كمبوند ذا سكوير

    views investment logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في التجمع للبيع في الجولدن سكوير

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع