شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 423

45,986 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في القاهره الجديده شقه للبيع و بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر للبيع فيو صلاح سالم مصر الجديده

    متصدر

    Future Home RealEstate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ماونتن فيو1.1 موقع مميز جداً إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م كاملة الفرش بكمبوند ليك فيو - استلام فورى

    East wing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز على لاندسكيب شقة 165م ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف بأقل سعر فى السوق سور×سور لافيستا

    Step One Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واطول اقساط شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة , جاهزة للاستلام, اول سكن, هايد بارك

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجوار واتر واي

    Zein for real estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 257م بفيليدج افنينو بموقع مميز واستلام فورى

    East wing logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع علي التسعين الشمالي بجانب ال AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه للبيع في الباتيو صولا و اقساط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة كورنر بحديقة موقع متميز 2 غرفة نوم

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجلة الترا سوبر لوكس في مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ناجي عيسى الطحاوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره خليجيه شقه مميزه

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٧٥٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 290 الف فقط شقه للبيع متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع شقة برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 2, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 165م بحري و بفيو تحفة في سراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة أرضي 3غرف ماستر إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده بمقدم 5% و اقساط ل 8س

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينه في سراي مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع