شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 426

45,986 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف نوم في بارك فيو تشطيب كامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 213م متشطبة بموقع مميز - النرجس فيلات-استلام

    East wing logo image

    النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 133متر متشطبة-ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتتكرر - شقة جاهزة بفيو بحري وباقل سعر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223 فيو و سعر مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ للبيع في بارك فيو التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في ماونتن فيو |مقدم 5% | أقساط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30%للكاش على شقة كاملة التشطيب في شيراتون

    Egypt Best Properties logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧١٦٬٥٢٣ جنيه

    شقة بحري للبيع في هايد بارك بأقل سع و اميز لوكيشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف نوم في ماونتن فيو طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه اول سكن الترا مودرن بالمطبخ و التكييفات

    Capital Broker logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة بالكامل بالاجهزة في بوليفارد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بأقل سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في الماركت في باتيو اورو 220 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ٤ غرف للبيع -كمبوند بالم هيلز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سيتي جيت موقع مميز أفضل سعرمتاح

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سيتي جيت موقع مميز أفضل سعرمتاح

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع في الرحاب 1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    360مقدم شقة للبيع فى سيتي جيت موقع مميز أفضل سعر

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع- كورنيش النيل تشطيب سوبر لوكس - المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من شارع التسعين

    Fam Egypt logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢١٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع استلام فوري لوكيشن وسعر لقطة

    Right Direction logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 144متر-اقل سعر في الماركت ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري للبيع امام مدينتي ف سراي بسعر لقطة

    clear scope logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع