شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 420

45,986 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬١٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في جايد فيو مميز مقدم 5,173 مليون

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب الجامعة الأمريكية بالأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 270 م للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوبن فيو بانوراما الترا لوكس في زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في هاب تاون استلام فوري

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 224 م 3 غرف مقدم واقساط ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ٩٠م فيووايد جاردن تشطيب خاص ٢اسانسير

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3/4 تشطيب بفيو مميز في جاليريا

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة مباشرة كاملة التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بحديقة بإطلالة على لاند سكيب فى روك فيرا

    New Avenue Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النزهة 2 بسعر لقطه 700 الف فقط كاش

    متصدر

    Al Ofok Investment logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٧٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار في بيت الوطن أرضى ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة 2غرف تشطيب كامل فيو علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي للبيع بغرب الجولف نصف تشطيب

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ في البنفسج 5 فيلات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع زكريا احمد, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو وموقع مميز شقه 3 غرف في هاب تاون

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع Mountain View Hyde Park Compound

    Al Maz Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب & ليك في VGK

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٢٠٣ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م متشطبه بالقطاميه بلازا

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٢٠٣ جنيه

    شقة بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشين بالتجمع شقة(164م) RTM فيو pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٩٬٨٢٤ جنيه

    شقه غرفتين مقدم واقساط استلام 5 شهور

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع