شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 428

45,986 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٣٩٬٣٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية عالنيل بتشطيبات وفرش حديث بيع/ايجار290م

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٣٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بافاريا نص تشطيب بسعر مناسب

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري نيو سنتر ڤيل ڤيو لاند سكيب بسعر ممتاز

    Makanak Investments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق ١٢٤ مترً للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184م استلام فورى الاندلس 2 التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٦٦٥٬٢٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو لاندسكيب ستلام فوري بخصم 37% .

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٦٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبه بالكامل بسعر مميز وتشطيب عالي

    Right Direction logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في District5 التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – ألترا سوبر لوكس-استلام فوري

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة هابتاون | 3 غرف + غرفه ناني بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري بإطلالة على اللاند سكيب

    why solutions logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار في السوق شقه لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م سوبر لوكس/ الحى الثالث غرب /بريم لوكشن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 290متر تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٤٬١٧٧ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في كمبوند في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي أكبر لاند سكيب بقلب جولدن سكوير

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس متشطبه بالكامل غير مجروحه

    H-House logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة, ليك فيو ريذيدنس, القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع ارقى مكان كمبوند الزهوة امام نادى الزهور

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في الماركت -لوكيشن مميز-فيو بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز كمبوند الزهوة امام نادى الزهور

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦١٦٬١٩٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بخصم 37% استلام فوري في التجمع .

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لـ 185 متراً 3/4 تشطيب في بارك كورنر

    Makanak Investments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في الباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع