شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 411

45,986 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكتملة التشطيب للبيع بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام 2027 بأقساط 10سنوات - مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن مميزة في سوديك إيست تاون

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع استلام فوري في فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ايست- القاهرة الجديدة- موقع مميز

    TREX logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل إطلالة على أكبر بحيرة واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي بسعر لقطه مقدم واقساط b12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر كاملة التشطيب في موقع متميز.

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة170م متشطبة جاهزة, قساط 6سنين

    Property Misr logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكايرو فستيفال سيتي

    Massar logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقه مميزه نص تشطيب غرفتين استلام 2027

    The Polygon logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٢٤م موقع مميز استلام فوري ف district 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو مميز استلام فوري للبيع ريسيل - ستون

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي جاهز للتسليم بحديقة في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ١٢٤م غرفتين تشطيب كامل في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في كابيتال جاردنز استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٢٤٬١٨٦ جنيه

    شقق فندقية بموقع مميز بحري نصف مفروش للبيع .

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل على البارك بمقدم باقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة بالكامل سوبر لوكس بالمطبخ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالرحاب المرحله الخامسه موقع متميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق المنطقة 3 دور تاني 190م متشطبة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اقل من سعر الشركه شقه متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة لقطة 130م² في كمبوند نيوبليس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع