شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 407

45,986 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 300 الف شقة في قلب المستقبل قسط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة مع استوديو في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م نص تشطيب السد العالى - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع السد العالي, عزبة الهجانة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو بحديقة استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز وإطلالة رائعة في هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٦٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة وجاهزة بأقل سعر وأميز لوكيشن في البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز يطل على البحيرة مباشرةً

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٨٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي 3غرف برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط في سعاده - فيو مسطحات مائية ولاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثالث في هابتاون بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه 160م متشطبه في بارك سنترال حسن علام

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬١٩٨٬٢٩٣ جنيه

    شقة في ازاد 209 م , نص تشطيب, استلام فوري

    Smart Move logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ١١٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز. مباشرة على البحيرة وواجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100 الف بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٩٧٬١٣٢ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن مع حديقة في هابتاون بارك 226

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية ثاني نمرة من التسعين الجنوبي

    D COMUNITA RE logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية جاهزة للسكن مع حديقة في هابتاون بارك 226

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد10% مقدم شقة استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في موقع متميز في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 نوم تجمع خامس خلف الجامعة الأمريكية

    Massar logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري دبل فيو بأقل سعر في سراي - امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه مع التكيفات و المطبخ فيو مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقة 168متر استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ مرحله terraces فوري بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع