شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 410

45,986 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بسعر لقطه جاهزة للسكن بالعاصمة الإدارية

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيليدج جيت متشطبه في فيو مزدوج مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بيت الوطن – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، إطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري للبيع ريسيل بأقساط - ستون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٦٨١٬٦٣٢ جنيه

    لوكيشن مميز تشطيب كامل استلام فوري شقة 169 متر

    MD Signature logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢٢٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل من سعر الشركه شقه في كمبوند روك فيرا

    D COMUNITA RE logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرة مباشرة مع حديقة مساحتها 57 م

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع تشطيب كامل بموقع مميز بحي الاندلس 1

    Brick Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 9، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    شارع الامام زين العابدين, البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٣٬٦٢٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة فاخرة– Lake View بسعر مغرى جدا

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فيو النيل مباشره متشطبه بالتكيفات ومفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع كمبوند ازاد

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية بالتجمع

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق منطقه 2 بانوراما 160م امامي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثانية, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب - في سراي ريسيل بقسط

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بموقع استراتيجي بأقل سعر في الماركت -بيع

    why solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 2 استلام 2026

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨٣٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كبيره متشطبه تشطيب فاخر في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا اسكوير كل الغرف فيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة خاصة في جاليريا مون فالي

    La Costa For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة إم في آي، موقع متميز جديد وسعر

    Real Vision logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع