شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 416

45,986 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ٣ غرف فى احسن لوكيشن على لاندسكيب متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 4غرف متاحه للبيع في كمبوند ستون ريزيدنس

    Ninety Two logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع 150م سوبر لوكس تقسيط بتقسيم المستقبل

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر خاص ومميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٥٣٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 56م بمدينتى للبيع تقسيط باوفر 400 الف

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في تاج سلطان باقل سعر بالماركت

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم واقساط استلام متشطبه في بالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر _ طرفية والبيع بالمطبخ

    Start Homes Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٥١٬٢٨٩ جنيه

    شقة ريسيل فى ابراج زيد فوري باقل سعر و بالتقسيط

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مجرى السيل وتقسيمة ذكية 124م

    Start Homes Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه تشطيب كامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سرايات المعادي

    Guides Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر خاص ومميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في هايد بارك استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزه بتشطيب كامل متاحه للبيع في كمبوندذا سكوير

    Ninety Two logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم بسيط فى تاج سيتى-اورجامى جولف

    Host Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مسجلة للبيع في الكوربة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في كمبوند تاج سلطان بالتجمع

    متصدر

    Host Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه نص مفروش اول سكن للبيع فيفث سكوير

    Horizon Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بافضل موقع واطلاله مفتوحه تشطيب كامل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع