شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 406

45,986 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع مدينتي B1

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل قسط شهري دبل فيو -كمبوند سراي امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B8 دور رابع فيو جاردن استلام سنة

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم بالتقسيط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالفرش متشطبة الترا سوبر لوكس 150 متر

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ مرحله terraces فوري بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٨٬٢٤٨ جنيه

    شقه بجاردن فيو لاندسكيب - بأقل سعر بجوار هايد بارك

    Remax The Address logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر شقه تشطيب مطبخ وac لبيع ف بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق- متشطبة بالتكييفات- استلام فورى

    East wing logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس(180م)فى بارك سنترال حسن علام بتشطيب VIP

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس للبيع في اللوتس الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أقل من سعر السوق في أزاد – فرصة لن تتكرر

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بالكامل في مشروع PHNC المرحلة كليو / لاجونز

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة وايد جاردن B6 مدينتي سمارت هوم وتشطيب فاخر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بتشطيبات فندقية في عمارات الأندلس

    D COMUNITA RE logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فخامة السكن في 90 Avenueبموقع استراتيجي بجوار Auc

    D COMUNITA RE logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، إطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١١٦٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٨٬٩٩٢ جنيه

    استوديو في تاج سيتي مباشرة على النادي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤٩٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B15 مدينتي مقدم مميز وأقساط 7 سنوات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع في البنفسج - مسجلة بالكامل - بموقع متميز

    D COMUNITA RE logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن على محور جمال عبد الناصر مباشرة غرب أرابيلا

    D COMUNITA RE logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع200م,نصف تشطيب,ف منطقة 6,فرصة استثمارية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة 5%مقدم شقة تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ مرحله terraces فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع