شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 30

45,682 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر اي فيلا 315م+روف70م استلام فوري فيولاجون

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري 100% | فيو مفتوح | MV Hyde Park

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو لاندسكيب بالكامل بقسط 10 سنين.

    Apart Real estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بموقع مميز استلام فوري للبيع متشطبه .

    Apart Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في قلب التجمع باقل سعر وقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو مميز لاندسكيب متشطبه استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم بمساحة 160 م

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لدواعي السفر تشطيب حديث لم يستخدم لسرعة البيع

    العقارية جروب logo image

    شارع الدكتور محمود صالح ابو زيد, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٩٢٬٥٥٢ جنيه

    شقة على المسطحات المائية بموقع وسعر مميزين , بحري

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك متشطبة بالكامل بالتكيفات

    Platinum Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة فيو مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في بالم هيلز نيو كايرو,116متر

    Prime Company logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل للبيع في فيفث سكوير

    4C Real Estate logo image

2

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه علي الاستلام في كمبوند اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن مباني 2020 بموقع مميز خطوات لعباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد مصطفي حمام, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري لوكيشن مميز سعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بأقل مقدم| ماونتن فيو اي سيتي | موقع مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن جاهزة للمعاينه بدون مقدم بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Ivoire East | القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع