شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1564

46,219 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بفيو لاندسكيب استلام فوري-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل بأقساط - سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري للبيع بأقساط من ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه220م استلام فوري للبيع ريسيل-لافيستا باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٦٥١٬٢٥٠ جنيه

    ِقة ريسيل 3غرف متشطبة بالتكييفات - كايرو فيستيفال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالتكييفات+المطبخ استلام فوري للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بفيو مفتوح , متشطبة بالكامل,تقسيط

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب استلام فوري للبيع ريسيل - فيلدج جيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف متشطبة بفيو ع اللاجون للبيع بأقساط 10سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م – في كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة – فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع بأقساط 10سنوات - تلال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3غرف استلام فوري للبيع ريسيل, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بحري بالجراج + النادي للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ببرايم لوكيشن ف سراي -مقدم 720الف

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 200م متشطبة بالكامل استلام فوري, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو لاند سكيب بالتقسيط ,متشطبة بالكامل

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل , فيو مفتوح في كمبوند

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكييفات والمطبخ استلام فوري/ريسيل - جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقة متشطبة بالتكييفات-تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة ريسيل متشطبة/أقساط-المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 280الف شقة متشطبة بفيو ع اللاجون - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاصحاب الذوق العالي 195م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ممكن شقة 182م متشطبه بفيوع البرج الايقوني

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م بالتجمع الاول استلام فوري الدور اول

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع