شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1565

46,219 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٧٨٨ جنيه

    شقة 158م في تاج سيتي موقع مميز جدا club side

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف متصالح طوب احمر للبيع – الأندلس 1

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر تحفه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٩٤٦ جنيه

    شقة 164م 3غرف دور اول في سراي استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بالم هيلز القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك من هيئة المجتمعات العمرانية بمقدم 5%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز شقة للبيع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو هاب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع بالبنفسج 6 فيلات تشطيب سوبر لوكس

    Waystar Investment logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه فى سوديك ايستاون بافضل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على الفخامة والموقع المميز إطلالة بحيرات

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي 185م فيو مميز استلام فوري

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B3 – نموذج 100 - 107 متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل153متر باقل سعر فى سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٣٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م في تاج سيتي كلوب سايد بالتقسيط حتي 2030

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة بمساحة 150 متر مربع | إطلالة ,هافا ريزيدنس

    ERMA Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B12 بمساحة 114 متر خالصة الثمن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بزهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر رائع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع