شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1569

46,219 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقه 103م بسعر لقطه بأرقي مراحل مدينتي B8

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه مفروش مودرن للبيع في ميفيدا بوليفارد

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ديانا هايتس امام هايد بارك

    Waystar Investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 115م بجاردينيا هايتس دور متكرر بسعر لقط

    Next Level Properties logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م في تاج سلطان متشطبة استلام فورس\ي

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوسع شقة غرفة واحدة ، ممكن تغييرها الى غرفتين ،فيو

    Remax 360 logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بكمبوند البارون سيتى المعادى

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 160 متر في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م مشروع كريستال بلازا علي دائري المعا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 128م متشطبه الترا سوبر لوكس بلتكييفات !!

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع – ديستريكت فايف

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كمبوند دجلة تاورز فيو مميز تقسيمة مربعة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في دجلة لاند مارك سعر تقسيمة مربعة مميزة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل فيو حديقه

    متصدر

    Remax Today logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع في كمبوند The Icon في قلب التجمع الخامس

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بريفادو بإطلالة على بحيرة

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب 146م بجاردن 40م للبيع تشطيب خاص فيو جاردن

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام الفوري برايم لوكيشن الباتيو اورو

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 216م في ماونتن فيو هايد با

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية رائعة بحي النرجس الجديدة 3غرف بسعر مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 215م متشطبه فيو مميز جداا-بأوفر مميز

    Bright logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٣٤٬١٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه متشطبه فيو لاندسكيب - امام الرحاب

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطةللبيع شقة 176 متر في كمبوند أكاسيا امام الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للايجار في الهضبه كمبوند فلورنتا هضبه وسطي

    Q VISION logo image

    فلورينتا, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في مدينة نصر كمبوند دجلة لاند مارك مميزة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع