شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1562

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك شقة 110م فى التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة بدر الحي المتميز علي طريق السويس

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تشطيب ألترا سوبر لوكس شامل وحدات المطبخ

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 3% و اطول فترة سداد بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه باقل من سعر السوق - استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متاحه الان 119م ف مدينه نور اول سمارت سيتيTMG

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م واجهة بحرى دقيقة لتراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    شارع الواحة, المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م تشطيب كامل استلام فوري فيو عاللاند سكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    البيع بدون اوفر شقة فى نور 98 متر 2 نوم 2 حمام

    Apex Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م تشطيب كامل بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م شارع احمد حشمت الزمالك

    Property insider logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر فيلاا 240م متشطبه بفيومميز بمقدم 10%قسط

    Bright logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر- شقه بجاردن متشطبه التكيفات -استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل ريسيل بأقساط - كليو بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م بجاردن تشطيب كامل اقل مقدم و قسط ع 10سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م واجهة بالكامل بانوراما بتسهيلات على سنتين

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٧٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لاقتناء شقة واسعة بطراز بلجيكي راقٍ

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الهضبة الوسطى سوبر لوكس 170م

    Remax Style logo image

    شارع صلاح الدين الايوبي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م استلام فوري للبيع ريسيل - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل بالتكيفات بمقدم 5% تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142 متر في موقع و سعر مميز استلام فورى

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في مدينتي ١٥٠ متر - بريفادو - سعر مميز

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة206م تشطيب كامل بمقدم5% واطول فترة سداد لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    123م+46م ارضي بجاردن للبيع بمدينة نور حجز قديم

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنور ريسيل 4 غرف بحري صريح مرحلة أمايا

    ARC Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع