شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1560

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن استلام فورى-207م-بفيو لاند سكيب

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 130م ڤيو جاردن بالمستثمرين الجنوبيه

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن للبيع في سراي - مرحلة إيلان

    Grey Parrot Realty logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه استلام فوري | أقل من سعر السوق النص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردن هايتس

    Grey Parrot Realty logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع كمبوند اكاسيا امام الرحاب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو رائع و مميز للبيع | بورتو نيو كايرو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى التجمع بخصم 30%

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 169م للبيع بجوار مدينتى بخصم كاش 50%

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-207م-استلام فورى دابل فيو باقل من سعر الماركيت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالقرب من رابعة العدوية مدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز مدينة نصر مصطفى النحاس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة متشطبة بالتكييفات في شيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بخصم 64% -واقساط حتي 15 سنة

    Catchers investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه بالتكييفات | سعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بأقل مقدم في ماونتن فيو بالتقسيط

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = شقة 154م استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فاخرة 245 متر في المهندسين

    Good Deals logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى السابع بمدينة نصر نوع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز ب عباس العقاد الرئيسي مدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن متشطبة فيR3 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع 3 غرف متشطبه وتقسيط علي 10 س

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 190م أستلام سنة في العاصمة و قسط 15 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل فى المستقبل بقسط 10 سنوات

    Catchers investment logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالقرب من عباس العقاد مدينة ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع