شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 146

45,565 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك فيو ٢ بسعر لقطة مع امكانية تقسيط المقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في بلوم فيلدز المستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بموقع مميز - بمقدم ٤٣٨,٢٠٠ علي 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس تجمع استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٧٧٬٦١٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B8

    شركة البحيري جروب logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مساحة كبيرة و بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة متشطبة بجوار AUC بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    اخر شقة 3 غرف للبيع في تاج سيتي بخصم 50% للكاش

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165م نصف تشطيب استلام فوري موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب الترا ديولوكس فيو جاردن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط في اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٢٣٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فيو 154م لاندسكيب وواتر في Maadi View

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فى أميز مرحلة بالكمبوند بيطل على اللاجون

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٨١٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14

    شركة البحيري جروب logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132 تشطيب فاخر في الرحاب أفضل سعر موقع بالتكيف

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – استلام فوري | فرصة مميزة

    Beltone logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث النرجس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل للبيع في المراسم

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٨٦٬٨١٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14

    شركة البحيري جروب logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بالتقسيط في مرحلة اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م متشطبة في اي سيتي بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري إطلالة مزدوجة في قلب التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في كمبوند الجار الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤١٬٧٢١ جنيه/متر مربع