شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 150

45,565 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمه استلام سنة متشطبة كمبوند مبني

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مودرن الترا سوبرلوكس على فيو مفتوح بسراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - التجمع الخامس شقة 199م بالتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بكامل استلام فوري بحري فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار في R8 بالعاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٩١٬٧٧٨ جنيه

    شقة في سولاي, تقسيط علي 8 سنين, بمقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوراول كاملة التشطيب على ڨيو مميز مساحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة استلام خلال سنة

    Roots Development logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب سوبر لوكس باطلاله مميزة على الpool

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف | فيلات الجامعة الأمريكية | التجمع

    متصدر

    Property Network logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 107متر بماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غ مميزه فى بيت الوطن ع التسعين الشمالى دايركت

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في مفيدا بلو فيوز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقساط للبيع استلام فوري في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ8% وامتلك شقتك بكمبوند كامل الخدمات

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 متر تشطيب فاخر دور مميز بانوراما

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    شارع حسن افلاطون, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    وحدة مميزة بتقسيمة ممتازة و أطول فترة سداد

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 15س شقة غرفتين للبيع في ال R8

    متصدر

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المرحله 3 علي شارع رئيسي بزهره العاصمه

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر مميز في بوليفارد بالمطبخ والتكيفات

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 190م في بوليفارد بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤١١٬٢٠٠ جنيه

    شقه مميزة 3غ فيو لاجون مقدم10%قسط 8سنين خصم كاش30%

    Summit Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | فيو Majestic

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايستاون متشطبه ع افضل فيو

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع