شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 142

45,565 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الثالث غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - Orla compound ٢ غرف نوم التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي لاند سكيب ٣ غرف ب ٧،٨٠٠ الباتيو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٣٧٬٥٧٣ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات فيو جاردن بسعر مميز

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات في العاصمه الادارية

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز في تلال إيست - بدون رسوم إضافية

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشماليه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المراسم باقل سعر بحري علي الفيو

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | شقة كورنر جاهزة في باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع استلام فوري في تاج سيتي Taj City

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند Lake View | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس شارع مركز المعلومات م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مركز المعلومات, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع -غرب الجولف فيو مفتوح وموقع مميز

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    متاح استلام فورى + خصم 40% او تسهيلات + جاردن خاص

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٩١ متر مربع

    ٦١٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 74م نص مفروش بيع في ديستركت 5 مراكز التجمع

    Horizon Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية بفيو مفتوح وسعر مميز

    clear scope logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    لا يوجد

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ارضي ١٦٠م للبيع | الباتيو ٧ | سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ٢٢٥ متر للبيع باقل سعر كمبوند بروميناد

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في ايستاون علي الفيو بحري

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بريفادو مدينتي علي فيو بحيرات

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٧٦٬٤٩٠ جنيه

    شقة في رامتان 190م , استلام فوري , تشطيب كامل

    Smart Move logo image

    رامتان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع