شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 144

45,565 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 198 م 3 غرف واتر واي

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري للبيع في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٧٣٬٩٢٧ جنيه

    شقة للبيع مع إمكانية التسليم باقساط في عام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في استودا استلام فوري متشطبه لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في جنوب الأكاديمية 200 متر

    clear scope logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية للبيع – البنفسج 6 فيلات | التجمع الأول

    clear scope logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م استلام قريب فى التجمع الخامس

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة للبيع ميدان الإسماعيلية مصرالجديدة

    Time House logo image

    ميدان الاسماعيليه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثامن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – البنفسج فيلات – التجمع الأول

    clear scope logo image

    البنفسج 8, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199 متر متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر 3 غرف نوم 200 متر تشطيب كامل ميفيدا اعمار

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثالث

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متسلمة للبيع ف اب تاون متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 176م في الجار علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع التسعين الشمالي مباشرة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم بأقل مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح في دار مصر التجمع

    Envigo Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 290م نص تشطيب عمارات الحرس الجمهورى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثامن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل إجمالي سغر شقة في ليك فيو ٢----

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع