شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1435

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة من حسن علام في التجمع بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفات من المراسم

    Oaks Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة, استلام قريب في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي شقه للبيع استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكنية مميزة في قلب البنفسج عمارات

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ستون ريزيدينس متشطبه استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر مميزة جدا للبيع في هابتاون

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق غرفتين متشطبة في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند ميان التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنيه قوية في قلب التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 3 غرف للبيع متشطبة استلام فوري في التجمع

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أمتلك شقة متشطبة بالكامل اقساط على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م للبيع بمدينتي تشطيب خاص بالفرش فيو جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٣٣٬٥٣٠ جنيه

    للبيع في مدينة نــور مجموعة 11 – عمارة 45 – شقة 2

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في هايد بارك سنترال - التجمع السادس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 69م , كمبوند هايد بارك , التجمع السادس

    Wealth Platinum logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه(131)للبيع في بلوم فيلدز(جاهزه للاستلام)بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171) RTM فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م متشطبة كمبوند ذا أدريس ايست بأقل سعر

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند بلوترى جولدن سكوير التجمع تقسيط 12 سنة

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصة في كمبوند في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الزمالك \ شقة 320 م \ فيو النيل \ مفروشة بالكامل

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٧٩٬١٢٥ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيفث سكوير -فرش كامل وتكييفات

    La Costa For Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للمعاينة في التجمع الخامس من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع