شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 138

45,565 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاصة في B11 مدينتي

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع في وصال فيوز بأوفر مميز وسداد مرن

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي السادس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي بالعاصمه+قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفتين للبيع بفيو واسع علي حمام سباحه

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٨٣٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن غرفتين 114 م في تاورز بقسط 15,500شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع في وصال فيوز بدون أوفر برايس

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسل استلام فوري في هاب تاون HapTown

    Sonic For Real-Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٠٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة مع حديقة نصف تشطيب في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا فيو وايد جاردن وتشطيب خاص اول سكن

    Just 4U logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر للبيع في شارع الحجاز مصر الجديدة

    clear scope logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف حديقه74م فيو ع Central ParkفHYDEPARK

    Closer logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٩١٬٧٦٩ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في هاب تاون تطل علي الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون دور أخير بسعر مميز

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الاكاديمية أ امام اجمل حديقة

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري متشطبه بفيو ميدان خصم لايقارن

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ازاد

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 350 متر للبيع في مصر الجديدة موقع استراتيجي

    clear scope logo image

    ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٦٢٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند هايد بارك

    شركة البحيري جروب logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الاول البنفسج فيلات8

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في التجمع الخامس كمبوند هايد بارك

    شركة البحيري جروب logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي مميزة

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مميز في البنفسج فيلات Al Banafseg Villas New C

    clear scope logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع بكمبوند وصال فيوز بدون أوفر

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة197مترللبيع بمصر الجديدة بالقرب من ميدان الحجاز

    clear scope logo image

    ميدان الحجاز, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع