شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1352

46,124 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في Kardia Compound R8 – قلب العاصمة

    Feeds logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٨٨٤٬٨٠٩ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ - قسط

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pukka شقة ١٤٧ متر استلام فوري في كومبوند

    Feeds logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 240 متر مفروشه بالكامل للبيع في مصر الجديده

    Aspire Properties logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٦٧٬٣٩٣ جنيه

    امتلك شقتك الآن بسعر مميز

    Feeds logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بتشطيب Luxury + تقسيط 10س أو خصم 34%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٥٠ م ف ش محمد مرعشلي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    انتهز الفرصه وامتلك شقه في الرحاب مساحه 155م لقطه

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه+حديقه115م بمقدم 1.5مليون بفيو مميز

    متصدر

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م نص تشطيب بيت الوطن ح2 القاهرة الجدي

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس –بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    الان امتلك شقتك استلام فوري و متشطب بسعر مميز

    Feeds logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع باللوتس الجنوبية

    Feeds logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٣١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن استوديو في ساج ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    عرض استثماري قوي شقة 180 متر للبيع في Address East

    Feeds logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع داخل كمبوند زا سيتي فالي

    Feeds logo image

    ذا سيتي فالي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس – بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٥٠ جنيه

    امتلك استوديو متشطب في the village

    Feeds logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    * تقسيط حتى 6 سنوات في أحدث مشاريع NORTH HOUSE

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م متشطبة بكمبوند 90 افينيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك لتمتلك شقتك كاملة التشطيب بإطلالة رائعة

    Feeds logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – The Icon – استلام فوري – التجمع الخامس

    Feeds logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع