شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1353

46,124 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه التاسعه عمارات شقة 270م للبيع استلام فورى

    LEVERAGE logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو67م للبيع في سيتي جيت - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر وموقع مميزين - مستلمة بإطلالة مفتوحة

    why solutions logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة على لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بدون مقدم بالتجمع بأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | دور أرضي | ديستريكت 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م نص تشطيب اللوتس الشمالية 2

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في تاج سيتي بسعر مميز

    Feeds logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس ١٢٦متر بسعر شقه باطلاله مفتوحه على ليك

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ابو الهول دبل فيس بمساحه 200 الدور الارضي

    Aqar Share logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الرحاب بالمرحلة الخامسة الجديدة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار الجامعه الامريكيه للبيع بتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري في سوديك ايست متشطبة بالكامل 153م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة ريسيل في سوديك ايست متشطبة 129م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م تسليم فوري جاهزة للمعاينة فـ قلب العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة الجديدة كمبوند هايلاند

    Remax Today logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٣٠ م ف ش محمد مرعشلي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بعمارات رابعه الاسثتماري

    Ebied Home logo image

    طريق النصر, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٧٢٬٧٧٥ جنيه

    متشطبة بالتكيفات افضل فيو في الكمبوند مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5%بلتقسيط استلم شقة 193م متشطبه بفيومميز

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | حديقة خاصة | ديستركت 5

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 200 متر ب تاج سلطان 3 غرف

    Feeds logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع