شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1357

46,124 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك متشطبه بجوار مدينتي بالشروق+بقسط6س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المنطقه التاسعه خطوات من مصطفي النحاس

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر شقة غرفتين ف تاج سيتي التجمع

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز و اقل سعر للبيع ميفيدا أفينوز

    El Kateb Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 210م 3/4 تشطيب بزهراء المعادي بجوار كارفور

    دليلك العقارية logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بسعر لقطه بالشروق قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في غرب الجولف بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز بجوار ماونتن فيو المستقبل+ 0% مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالشروق تحت اداره فندق كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 120 متر خطوات من السراج مول

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع زكريا عثمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه مسجله شهر عقاري 212 متر موقع متميز

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باكبر مساحه 210م +جاردن استلام فوري باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة جدا ورائعة 180 متر للبيع في دجلة المعادي

    City One logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 120 متر خطوات من السراج مول و ذاكر حسين

    شارع زكريا عثمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز – VGK Palm Hills بسعر مغرى

    متصدر

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف مسجد رابعة العدوية خطوات من عباس العقاد 255متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع سيبويه المصري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف امام كارفور زهراء المعادي سوبر لوك

    Mozdan For Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لا ميرادا فيو بحيره بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة تقدر تستلم شقتك متشطبه بمقدم 15% بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف مسجد رابعة العدوية 255 متر خطوات من الطيران

    شارع سيبويه المصري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 40% متشطبه بالتكيفات بالتقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر متر في بيت الوطن شقة أرضي بجاردن

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع خلف مسجد رابعة العدوية 255 متر موقع متميز

    شارع سيبويه المصري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه مسجله شهر عقاري 212 متر موقع متميز

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بفيو ع لاجون مباشرة في العاصمة وبمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٩٩٤ جنيه/متر مربع