شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1350

46,124 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل سعر للمتر ف سيتي اوفال

    Closer logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب قسط ل 7 سنين

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك روف كامل للبيع في جنوب الأكاديمية (ب) التجمع

    Chances Real Estate logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة 3نوم جاهزة للسكن الان فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو بسعر مميز جدا بفيو مميز

    Feeds logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بفيو علي النادي-للبيع في ايستاون

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي B11 بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٣٧٬٤٢٨ جنيه

    باقل مقدم شقة متشطبة ف شيراتون بالتكييفات والمطبخ

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب قسط ل 7 سنين

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كابيتال جاردنز بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك الان متشطبة بأقل سعر بالعاصمة قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ايست تاون بجاردن بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٩٦٬٢٨٧ جنيه

    بمقدم 669 الف شقة متشطبة ف الجار بالمطبخ+ تكييفات

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب قسط ل 7 سنين

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة - كمبوند سراي - مستقبل سيتي

    Wdeals for real estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كابيتال جاردنز بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم لقطه للبيع علي التسعين مباشرة بقسط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 141م بريفادو للبيع كاش علي بحيرات

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٩٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جاليريا مون فالى بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كابيتال جاردنز بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٠٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في المستثمرين الجنوبية بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٩٧٬٢٠٠ جنيه

    بأقل مقدم -شقة للبيع - 2غرف نوم

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع