شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1347

46,124 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند فيلدج جيت في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند شبابيك قسط شهرى 25000

    Grand House Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكتييفات استلام فوري في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع من بالم هيلز قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب و دور متكرر

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مميزة للاستثمار مع الاهلي صبور بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند ليك فيو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع من سوديك بالتقسيط علي 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة (180م) - المجاورة الخامسة

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الخامسة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب عصري في دجلة المعادي شارع 199

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالدور الأول في دجلة المعادي -شارع 200

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 نص تشطيب دقيقتين من التسعين الجنوبى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف نوم جاهزة للسكن إطلالة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي 177متر + 210 متر حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1236 شقة للبيع 120م مدينة نصر - دور 2

    3H للتسويق العقاري logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بالاندلس العائلي علي محمد نجيب

    Aqar Share logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بخصم 4 مليون كمبوند ساكن وعايش بالفعل

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى ادريس ايست تشطيب سوبر لوكس موقع متميز جدا

    Feeds logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى ليك فيو ريزيدينس للبيع بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه 178متر في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو ريزيدينس 2 بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة (180م) - المجاورة الخامسة

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الخامسة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الرحاب مجموعه 23 قرب نادي الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الامام الشافعي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع