شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1346

46,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ب15 سنه اقساط في كمبوند طلاله

    Closer logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م للبيع من الاسكان و التعمير باقساط ع14 سنه

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم فى التجمع بتسهيلات على10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن بمدينة نصر المنطقو الاولي 225م

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار سولانا ايست بالتجمع بأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع باقساط ع 14 سنه - جراند لين التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 14سنة امتلك شقة بفيو مفتوح للبيع -جراند لين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالتجمع ال5 امام الاندلس الجديده

    Al Maz Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف برايم لوكيشن للبيع من الاسكان و التعمير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في جولف ريزيدنس اب تاون كايرو للبيع

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشمسة بموقع متميز بدجلة بجوار الـCAC

    Shift Real Estate Solutions logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قلب التجمع اقل سعر في السوق لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع ف النرجس الجديدة في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة للبيع بأقساط حتي14سنة-جراند لين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ارضي بجاردين في Taj City متشبطه بلكامل

    Held Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م نص تشطيب دقيقتين من التسعين الجنوبى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة175م للبيع بايزولا شيراتون بخصم للكاش يصل ل48%

    GCR Developments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات فاخرة في اميز موقع بهايد بارك

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري باقل سعر بالتجمع بالتقسيط علي15سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في التجمع الخامس امام AUC

    Oaks Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في B8 - مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى b8 فيو بارك وجاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من سوديك في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز

    Feeds logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | District 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع