شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1254

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه في سراي Elan شقة 113م كورنر بمقدم 1,8 مليون

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 10% في البوسكو مصر ايطاليا

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه عمليه, موقع مميز, فيو خطير واستلم فوري

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 166 متر – برج تكنولوجي مول، شارع مكرم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة كبيرة 3 غرف مقدم 545 ألف أوكاش6.550.000

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بدون مقدم في البوسكو مصر ايطاليا

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 165 متر – تشطيب سوبر لوكس – عمارات الم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف دابل فيو للبيع في كمباوند سراي مرحلة s1

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات العبور – صلاح سالم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صلاح سالم, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة في شيراتون شقه 2نوم في روك يارد بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من محور جمال عبد الناصر استلام فوري متشطبة

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في الحي الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن امامي بحري بالقرب من جمال عبد الناصر

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على محور محمد نجيب مباشرةقريبه من نجمة هليوبلس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلات تمر حنه التجمع الخامس 280م

    Impact Investments logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في النرجس الجديدة - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمرة من محور جمال عبدالناصر فيو حديقة

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثانى على اللاندسكيب استلام و متشطيب بالتكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف+نانى استلام فورى امام الجامعة الامريكية

    The Way logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فيو على لاندسكيب في كمبوند ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 169 متر 3 نوم أوسع فيو علي الهاب غير مجروحه

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣غرف في كمباوند سراي دبل فيو مرحلة s2

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 120 متر – خطوات من شارع الطيران شقة أل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري قسط 10 سنين في البوسكو مصر ايطاليا

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 م استلام فوري جانبي خالصه المستحقات الماليه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع