شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1200

45,585 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الثاني تشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالـعـاصـمه بأقل سعر وبالتقسيط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه ١٧٥م فيو مميز استلام فوري دور التاني

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بحري بأقل سعر للمتر في التجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    استلم الان شقه 140م في التجمع ب مليون.900مقدم كاش7

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بالعاصمه وتقسيط 12سنين بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الرابع مطلة على لاند سكيب بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه272م في الرحاب اول سكن متشطبه فيومميز

    S signature logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة الميرغني بسعر مميز جد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطه لسرعه البيع شقه175م ع بحيره مباشر دورتاني

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    استلم الان شقه 140م في التجمع ب مليون.900مقدم كاش7

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٣١٬١٨٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر شقه ارضي بجاردن كورنر بحري فيو مميز

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 225 متر تقع في الدور الحادي عشر من إجما

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥١٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين نوم بأقل مقدم في ليك فيو 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٠٢٥ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة ٣ غرف نوم فى سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    استلم الان شقه 140م في التجمع ب مليون.900مقدم كاش7

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر للمتر مع بالم هيلز بالعاصمة+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٣٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة مطلة على عبدالحميد ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج عمارات موقع مميز 280 متر

    Dm Consultation logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للغاية في سوان ليك ريزيدنسز فينيكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٣٬٣٧٤ جنيه/متر مربع