شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1199

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في شارع القناة ثكنات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع القنال, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166متر تشطيب كامل بالتكييفات للبيع في زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا مربعًا للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة بالمنطقه السادسه بجوار حديقه الطفل شق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج عمارات موقع مميز 280 متر

    Dm Consultation logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في Queen Land بالعاصمه بقسط ع15سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بمحور مهدي عرفه سعر مغري جدا نوع الوحده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة لوفت امام المطار بالتجمع +0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب عالي الجودة 270 متر بمدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ارضي بجاردن موقع مميز بجانب الرحاب

    Dm Consultation logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الايست هب78م بالفرش والاجهزه كاش تشطيب خاصB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 95م بجوار ميفيدا بالتجمع وبأقساط علي14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار قطاميه هايتس بالتجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬١٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 214م بحديقة للبيع فى ذا فيو ووتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة بدون مقدم بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ١٥٦ متر للبيع في تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بكمبوند WUUD بمقدم 5% بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام zero over-واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك شقتك 3نوم بأقل سعر بالتجمع بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للغاية بتشطيبات راقية للبيع في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى أول سكن 338ألف قسط كوارتر 7مليون كاش

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع