شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1197

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى للبيع بالB8 شقه239م تشطيبات فيو جاردن مفتوح

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك 131م للبيع في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B14 بمساحه 116م من اقل اوفر

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو حجز قديم بارقي مراحل مدينتي b8 الدور الاول

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م 3 غرف متشطبه في كمبوند ادريس ايست

    Homy Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة – أرضي بجاردن في بريفادو | مساحة كبيرة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو لاند سكيب بمقدم واقساط

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه بالكامل في التجمع

    Catchers investment logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 م في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في فيليت التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 111م في هايد بارك استلام فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٩٦٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز ريسيل استلام فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري 100% فوري بجاردن فيو فلل سوديك فلل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    B6 تشطيب خاص جاردن وفيو السيل استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١١٩٬٠٦٢ جنيه

    شقة لقطة في قلب التجمع باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 جاردن 90م تشطيبات سوبر لوكس في ارقي مراحل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل جاردن موقع مميز فوري سوديك ايست افضل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٩٧٬٨٠٠ جنيه

    وحدة 163م للاستلام بكمبوند بيتا جرينز مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة كورنر ريسيل امثز فيو افضل سعر سوديك است

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع في الحي ٣/٤ امام مول اربيلا بالتجمع

    Waystar Investment logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة تشطيب فندقي فاخر في مدينتي

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في سوديك ايست شقة ريسيل فوري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 116م فيوجاردن B12 بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع