شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1182

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بجاردن للبيع علي 15سنة تقسيط

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة للبيع في كمبوند فيفث سكوير – المراسم

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبه بالمطبخ والتكيفيات للبيع فيAzad

    Sweet Home Realestate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فـ الماركت شقة 170م بجوار نادي هليوبوليس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك 3bd ڤيو النادي استلام 1

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزة للسكن فيو علي حمام السباحه في Azad

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه في مدينتي B10 فيو الخدمات

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في افضل مرحلة-استلام فوري- بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثالث غرب علي الاوسط مباشر نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه في ذا سيتي بقسط12سنه بالعاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع فAzad بسعر مميز Fifth settlement

    Sweet Home Realestate logo image

2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212م للبيع في كمبوند Azad التجمع الخامس

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاصه اقل مقدم استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م استلام فوري فيو Pool مقدم840الف VIPلوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه في قلب الجولدين سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جبلية على المدينة مرحلة نادي بارك شقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع| 3غرف بسعر مميز وفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديستريكت5- باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 224م بكمبوند ديستريكت 5 التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف بجاردن في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينة نصر متشطبة بالكامل امام النادي الاهلي

    Waystar Investment logo image

    شارع طلعت حرب, عزبة الهجانة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ذا فيو واتر واي التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالمستقبل سيتي بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع