شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1184

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف بسوديك إيست استلام فوري ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع علي طريق السويس Suez Road مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩١٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم كبير ف قلب شيراتون في كمبوند ايزولا

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن بالتجمع بأاقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم 80٪ تشطيب في سوديك إيست ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم بس ٣٠%وابدأ قسط بعد سنتين وكمان خصم ٢٥٪؜

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن (تشطيب كامل) تقسيط علي 15 سنة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المحور المركزي دايركت+قسط6سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ده سعر التوتال (كاش) مش مقدم بادر بحجز وحدتك الآن

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٣٬٧٤٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 179م للبيع بزد ايست

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 43 م بأميز لوكيشن في التجمع و تقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 700الف واستلم شقتك بأميز لوكيشن في ديجويا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس خيالي اوبن فيو ع المطار مباشرة تقسيط ع 12 س

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف – الأندلس NA

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حلوة في بيت الوطن – الحي الأول

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف في قلب القاهره الجديده بجاردين

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع تشطيب لوكس بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    ممر حسين صدقي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بجوار AUC في NOI بمقدم 0%

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه تمليك ارضي بحديقه 151+58

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقه في Mini Compound بموقع استراتيجي

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات والمطبخ باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش للبيع في ايستاون فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني ب10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع