شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1179

45,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م استلام فورررررى للبيع فى شيراتون المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بمقدم 510 الف وتقسيط ل 8 سنين

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة بإيزولا شـيراتون بأطـول فـتـرة ســداد 8سـنين

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع أو الإيجار في هايد بارك بسعر مغرى

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن للبيع بدون اي مقدم في ديجويا

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 370 الف امتلك ستوديو فى كمبوند تاج سيتى

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند جاليريا

    Gold Routes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة ١٩٨ متر مربع بسعر أقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١١٥٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه كبيره مُشطبه تشطيب خاص للبيع ف الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري16 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 97 الف

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم مع لافيستا في الباتيو ريفا بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة ومدخل خاص - الأندلس 1

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع – موقع مميز بسرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم برايم لوكيشن بجوار HYDE PARK بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع فى التجمع بأفضل نظام سداد

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بموقع مميز في اسكان شباب

    Ebied Home logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري23 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 135 الف

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصه للبيع ف شيراتون مصر الجديدة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ للبيع فيولاندسكيب وليك بسعرمميز

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 170 مترمتشطبه بكمبوند فيفث سكوير3 غرف

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع