شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1187

45,585 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع اتجاه بحرى – مدينتي B3 أول سكن

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122متر جاهزة للسكن بإطلالة مزدوجة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خطوات من طريق الاسماعيليه المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن للبيع أمام نادى بريفادو مدينتى B10

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاندسكيب مباشرة شقة ريسيل سوديك ايست اقل سعر فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة امامي 160 متر لقطة باللوتس الشمالية

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الديار ريزيدنس على حمام السباحة مباشر

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام هايد بارك 158 متر بموقع مميز

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس تطل على حديقة في Aura CFC

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٣٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مدينة نور شقة ارضي بحديقة 96م استلام 6 شهور

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    4

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي –أعلى تمييز أمام السنترال بارك

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالقرب من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند زيزينيا امام الAUC وPoint90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في أليفا - كمبوندات مدينة المستقبل - مدينة المستقبل - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع 165م فى ماونتن فيو أليفا

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل إطلالة على الحديقة في أوراCFC

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 25% مقدم استلام فوري تشطيب كامل

    Square real estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيلات تمر حنه نص تشطيب

    Remax Today logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    60% مقدم و الباقي علي سنة شقة 242 متر بالاندلس2

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تطل علي البحيرة مع مقدم 5,310,000

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة بجاردن على لاندسكيب ريسيل فوري 181م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب الخدمات والطرق المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الاندلس2 صف تاني من التسعين فيو جاردن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للانتقال تشطيب كامل في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    كوبري الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في B12 – جاردن فيو – ألترا سوبر لوكس

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طرفية للبيع فى بريفادو على البحيرات والنافورة

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع