شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1101

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة شقة في الباتيو اورو التجمع الخامس

    views investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند جايد استلام فورى-بالتقسيط على4سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٠ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٩٧٬١١٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة في ليك فيو ريزيدنس القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 2نوم للبيع في اروروا بفيو مميز علي القاهره

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن برايم لوكيشن ب ڤيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 متر استلام فوري موقع مميز وسعر لقطة

    Al Fanar Development and project management logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الشمالية التجمع الخامس 155 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقه متشطبه بالتكيفات فيR5 بقسط15س

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٢٧٬٢٩٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري في الجولدن سكوير –فرصة مميزة

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة فى الرحاب-موقع مميز إطلالة على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة ىالتكيفات بفيو كلوب هاوس

    views investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٧٦٣٬٤٥٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في سيليا 122م+جاردن 45م

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧١٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة177 متر للبيع 3 غرف–اللوتس الشمالية–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات 243 متر الترا سوبر لوكس

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣١٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية واستثمارية في "بلوم فيلدز" (Bloomfields

    Better Estate Investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في إدريس إيست موقع مميز ونظام سداد

    Al Fanar Development and project management logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام فوري بقلب التجمع باكثر سعر مميز

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول ١٥٠ م في Village Gate Compound

    Waystar Investment logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر لقطه مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م في الأندلس 2 – التجمع الخامس-متشطبة

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع -البنفسج عمارات 166م متشطبة وجاهزة للسكن

    Waystar Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع