شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1102

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة للبيع في تريو جاردن قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام فوري بقلب التجمع باكثر سعر مميز

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عظيمه للسكن بـ بريفادو 160م فيو حمام سباحه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز للبيع جاليريا مون فالي

    why solutions logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك امام النادى الأهلى مباشرة بسعر مميز وتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام فوري شقه 3غرف للبيع سوديك فيليت

    Driven Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٧٠٬٦٤٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط في مدينة نور

    Golden Vision logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في هليوبليس الجديدة

    Catchers investment logo image

    هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م جاهزة للمعاينه والاستلام فى قلب العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ع المفتاح فوري بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 3 غرف ) بنص سعرها فى تاج سيتى بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كمبوند سراي بطريقة السداد المناسبة ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة(3غرف 150م)+980الف مقدم+فيو بانورامي بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو في سراي - مدينة مصر - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في التجمع الخامس | الاندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأحدث مراحل مدينتي امام الخدمات بالـB14

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 4غرف لقطه بأقل سعر بالعاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند بوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م بجوار النادي الاهلي استلام فوري تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع