شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1099

45,585 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م سوبر لوكس بموقع مميز في قلب النرجس عمارات

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع في شارع محمد رفعت – مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م فى المعادى فيو دابل فيو بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250م مفروشة فيو مباشر صف اول على النيل

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند المراسم التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في ارقي مراحل مدينتي B8 بڤيو وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٨٩٬٨٤٨ جنيه

    شقة بقلب العاصمة نصف تشطيب اقساط10سنين واستلام سنة

    Summit Real Estate logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٤٤٬٣٩١ جنيه

    شقة بموقع مميز بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه

    Platinum Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بريفادو مدينتي ارضي بجاردن خاصه 82م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 50 % + بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب - موقع راقٍ حي الواحة

    Empire real estate and investment logo image

    بريميرا, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بجاردن دقايق من هايد بارك بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه199م فورى بالحى التانى ببيت الوطن من المطور قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى تاج سيتى بموقع مميز بدون مقدم قسط حتى 12سنه

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 58م للبيع بأقل سعر للمتر فى R8 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كاش في PRIVADO مدينتي بسعر لقطه

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع الخليفة المأمون

    Better Estate Investment logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بجاردن متشطب اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 200م سوبر لوكس في المستثمرين الجنوبية

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في نور سيتي | تشطيب كامل

    Beltone logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي 182م دور اول بموقع مميز B2 بحري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدخل خاص في الشطر الثاني زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 270م b1 نموذج 600 فيو وايد جاردن بسعر مميز

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 270م B1 دور رابع فيو جاردن لوكيشن مميز

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه استلام قريب اوبن فيو في الشروق امام مدينتي

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع