شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1097

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على طريق السويس – بأقل سعر في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف 290 متر للبيع 4 غرف–اللوتس الجنوبية–متشطب

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في كمبوند شيك بمقدم 10% وقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    جرين أفينيو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٩م الحى التاني استلام فوري جنب النادي الاهلي

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٦٬٠٣٥ جنيه

    معاينة واستلم قريب وخصم 33% بأفضل موقع بالشروق

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق حي سابع 270م امام سعودي بحري

    Smartex logo image

    شارع 28, المجاورة الثانية, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    145م الحى السابع بيت الوطن فورى من المطور بتسيهلات

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت+التكييفات شاملة 2 جراج للبيع ريسيل/أقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فى السوق شقه 185 متر متشطبة بجوار mivida

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 2نوم خلال سنة فى قلب العاصمة الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+امتلك شقتك في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+امتلك شقتك في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ف التجمع الخامس | ڤيلدچ جيت

    Catchers investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+امتلك شقتك في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة داخل كمبوند Green Avenue

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى احمد الزمر الرئيسي المنطقة العاشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة بحري للبيع في سيليا جاهزة للاستلام

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٣٨٬٩٧٨ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ذا بترفلاى بالتقسيط حتى 12 سنة

    Platinum Properties logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه في جراند لين بأقساط14سنه بالـتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150متر بتاج سلطان استلام فوري

    views investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع – البنفسج عمارات – تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بالتجمع دقايق من AUC بأقل سعر+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع