شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1096

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بخصم الكاش 40% برايم لوكيشن ف The Icon

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين – النرجس عمارات – تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه في انترادا بالعاصمه بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاجون بسعر للقطة واكبر مساحة

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحري في سيتي اوفال بأقل مقدم وقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر الطرح الاول فى wujood فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينة نور 209م فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز - بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤١١٬٠٠٠ جنيه

    4شقق في بلوم فيلدز دوركامل بسعرزمان اقوي عرض عقاري

    Dream Homes Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B12 دورثاني 116متر اول سكن شرقي

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم M1,335,000

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في إلباتيو أورو - التجمع الخامس

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في اللوتس الجنوبية – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بافضل مواقع شمال الرحاب دور تاني تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦١٩٬١٣١ جنيه

    شقة بالتقسيط حتى 12 سنة فى ذا بترفلاى وباقل مقدم5%

    Platinum Properties logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الجنوبية – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٧٤٬٥٣٦ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط حتى 12 سنة فى ذا بترفلاى

    Platinum Properties logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٧٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 بسعر للقطه فيو رائع في الاجون ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر في كوين لاند بالعاصمة بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف وصال الشروق بتسهيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأحدث مشروعات العاصمه بالـ R8 وبمقدم3%فقط

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع 3غرف في اللوتس الشمالية استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنه شقه متشطبه بالعاصمه بأقساط حتي15سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي 65م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع