شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1073

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فى Beta Green بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م خلفي تقسيط بسعر الكاش استلام نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه اماميه المنطقه الخامسه تقسيط بسعر الكاش

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80% تشطيب واجهه اماميه 185م دور رابع

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع في العاصمه شقه 3غرف بأقل سعر+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 220 م استلام فوري كمبوند سوان ليك ريزدنس

    views investment logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل دابل فيو استلام فوري 3 غرف .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 15الف علي 12سنه في ونتر بارك العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بحري فيو لاند مارك

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 99م للبيع

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة استلم شقتك بمقدم 5%قسط حتي8سنوات

    Square real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 14الف علي 12سنه في ونتر بارك العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سولاي بالقرب من الجامعة الامريكية

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سولاي بالقرب من الجامعة الامريكية

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الرابعه عمارات شقه واجهه اماميه نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بريفادو في ارقي مراحل مدنتي تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٨٢٥٬٢٠٠ جنيه

    من المالك لسرعة البيع شقة في Lake View التجمع

    views investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠م نص تشطيب واجهه أماميه منطقه ثامنه دور 4

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سولاي بالقرب من الجامعة الامريكية

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك الان متشطبه بالمقصد R3 بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم علي طريق السويس بأقل سعر وبتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أماميه 225م الحي السابع الترا سوبر لوكس دور 2

    galaxy house real estate logo image

    شارع 700, المجاورة الاولي, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سولاي بالقرب من الجامعة الامريكية

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع