شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1069

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه شقه ١٤٠م للبيع بمدينتي فيو وايد جاردن

    Makka Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز جدا بحري صريح دايركت ڤيو لاجون

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في الـR8 بتقسيط علي10سنين وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه ع التسعين مباشرة بأقل سعر فىSHABABEEK

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 100م بفيو مفتوح في B15 بالتقسيط 7 سنين

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأحجز الان شقتك بأميز لوكيشن بالعاصمه وبقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط 78م علي 10 سنين استلام قريب بحري B8

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 77م مع الحكير متشطبه بالكامل بتسهيلات حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امتلك شقتك بالمستقبل سيتي بأقساط تصل لـ12سنه

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٣٬١٥٠ جنيه

    ارضي بجاردن فيو السنترال بارك 63م في نور بالتقسيط

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع في شارع عمار بن ياسر مصر الجديدة

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 3غرف مع دومينار بالعاصمه وبتقسيط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 3مليون600 في B12بجوار الخدمات78م

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع كمبوند ليك فيو تشطيب كامل بالفرش

    Property Hills  One logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك3نوم مع Mountain View بالمستقبل بمقدم 1,5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل موقع متميز خصوصيه عاليه

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الساوث بارك والحركة 66م كاش بالفرش والاجهزهB7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات سوبر لوكس131م كاش فيو The Spineاستلام فوري

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة ارضي 58 متر كاش في B6 علي فيو جاردن

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ريسيل سكاي كوندوز سوديك مميزه

    Property Hills  One logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو الفيلات مباشرة88م كاش فيB6فيو مفتوح بسعر مناسب

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتجمع الخامس، مقدم 4 مليون، استلام سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع